Відбувся науковий семінар "Feeling the Force. Tools and Techniques to Unravel the Cellular Forces"22-го листопада 2023 року відбувся науковий семінар "Feeling the Force. Tools and Techniques to Unravel the Cellular Forces", запрошений з Бельгії лектор Sam Aytekin  Doctoral Researcher in @Rocha Lab, Molecular Imaging and Photonics Research Unit, Department of Chemistry, KU Leuven, Belgium

У семінарі прийняли участь студенти, аспіранти та викладачі НН ФТІ, а також науковці з інших інститутів і школяри та ліцеїсти політехнічного ліцею.

Під час семінару були обговорені цікаві теми, а після вони викликали інтенсивну дискусію.
Учасники здобули корисні знання під час заходу.
Фото (скріншоти) з наукового семінару в альбомі

Із задоволенням запрошуємо на наступний науковий семінар, де із заключною лекцію з циклу про Бойові безпілотні апарати виступатиме Халатов А.А. 29.11.2023р.